O nás

Inšpirácia


„Je úplne jedno, či ste bežný biker, streetfighter, amatérsky závodník, alebo pilot Moto GP… Zakaždým, keď si sadáte na motorku, my z For Street Racing premýšľame, ako urobiť vaše oblečenie čo najlepšie.“

Team 4 Street Racing
There is Nothing more!
Since 2007

Identita


4SR je česká firma, vyrábajúca štylové a funkčné motocyklové oblečenie tej najvyššej kvality. Sami sme aktívni motorkári a závodníci, preto je všetok design, materiály, vývoj a testovanie pod našou osobnou kontrolou. Vedú nás naše osobné skúsenosti.

 

Vízia


Slovné spojenie Street Racing pre nás nie je len prázdnou frázou, ale životným štýlom. Veríme, že tie najlepšie technológie, bezpečnosť a kvalita, ktoré sú výsadou v najpreztížnejších svetových súťažiach, by mali byť jednoducho dostupné bežnému jazdcovi.

 

Vývoj


Na vývoji úzko spolupracujeme s jazdcami z WSBK, Moto GP, národného šampionátu a všetky nadobudnuté poznatky sa snažíme aplikovať do výroby. 4SR ako jediný český výrobca dodáva do týchto súťaží rukavice.

 

Dizajn


Styling oblečenia 4SR je úzko spojený s kultúrou cestných závodov a pouličného jazdenia. Vieme ale, ako je dôležitá individualita každého jazdca. Preto sme schopní vyjsť v ústrety prianiam každého zákazníka a dizajn vytvoriť podľa jeho vlastného návrhu.

 
 
 

Novinky

23.1.2018 - Aj teraz v zime môžeš vyzerať ako motorkár. Viac »

23.1.2018 - Pre všetkých fanušíkov značky 4SR a milovníkov motoriek sme pripravili novú kolekciu tričiek na voľný čas. Viac »

22.12.2017 - Vážení zákazníci, fanúšikovia, priatelia, radi by sme Vám popriali úspešný vstup do nového roka a mnoho osobných a pracovných... Viac »

Ďalšie novinky