O nás

4SR

 

4SR je česká firma, vyrábajúca štýlové a funkčné motocyklové oblečenie tej najvyššej kvality.
Sami sme aktívni motorkári a závodníci, preto je všetok dizajn, materiály, vývoj a testovanie pod našou osobnou kontrolou. Vedú nás naše osobné skúsenosti.

There is Nothing more!
Since 2007

 

 

   

 

Hráme fér


Nerobíme rozdiely medzi sériovou výrobou a závodnými kombinézami továrenských jazdcov. Pri výrobe sú používané totožné technologické postupy, strihy, materiály aj protektory. Hráme fér, preto nevyrábame základné, ochudobnené, modelové rady kombinéz, ako je to zvykom u mnohých iných značiek.

 

Vývoj


Na vývoji úzke spolupracujeme s jazdcami z BSB, WSBK, i MotoGP a všetky získané poznatky aplikujeme do výroby. 4SR má iba jednu modelovou radu jednodielnych a dvojdielnych kombinéz, na ktorej sústavne pracujeme už 10 rokov! Tento strih je preverený početnými pádmi profesionálnych závodníkov a taktiež množstvom z vás, bežných motorkárov.

   
 


 

Dizajn


Styling oblečenia  4SR je úzko spojený s kultúrou cestných závodov a pouličného jazdenia. Vieme ale, ako je koľkokrát dôležitá individualita každého jazdca. Preto sme schopní vyjsť v ústrety prianiam každého zákazníka a dizajn vytvoriť podľa  vlastného návrhu.

   

 


Motocyklové oblečenie na mieru


Na zákazku vyrobíme všetok kožený tovar, ktorý je aktuálne v ponuke. Nemusí sa jednať iba o kombinézy, na mieru dokážeme ušiť akákoľvek kožené bundy a nohavice  v individuálnom dizajne. Napíšte nám na info@4SR.sk.

   

 
 
 

Novinky

23.7.2019 - Kožené, športové motocyklové nohavice so slidermi, ktoré vám umožnia zaujať extrémnu pozíciu na motorke bez akýchkoľvek problémov. Viac »

23.7.2019 - Milujete ju a my to vieme! Preto už po druhý raz inovujeme dizajn dvojdielnej motokombinézy Neon. Viac »

15.5.2019 - 4SR je oficiálnym sponzorom tímu EHA Racing v šampionáte BSB British Superbikes! Viac »

Ďalšie novinky