4SR Ti kryje chrbát

25.11.2013

4SR chrbtový chranič motobundy

Do 31.12.2013 k bunde Hooligan, Rebel II a S Race teraz dostaneš chrbtový chránič v hodnote 39.99 zadarmo.

 Hooligan, Hooligan Black Velvet, Rebel II, Rebel II BrownS Race

 

 

Nosenie plnohodnotného chrbtového chrániča môže byť totiž v mnohých situáciách nepraktické, preto sa 4SR rozhodlo ponúknuť riešenie.

Vďaka spolupráci s európskou špičkou v obore bezpečnostných protektorov, nemeckou firmou Sas-Tec, bol vyvinutý vkladací chrbtový chránič, vyrobený z viskoelastického materiálu. Tento materiál má pamäťový efekt, vďaka ktorému je protektor veľmi účinný v pohlcovaní nárazu, pohodlný, a dá sa ľubovoľne tvarovať. Tento chránič sa dá jednoducho vsunúť do vrecka v bunde alebo kombinéze. Vkladací chránič 4SR splňuje najvyšší stupeň ochrany, je certifikovaný podľa normy EN 1621-2 Level 2.

Viac info v e-shope.

 
 

Novinky

8.4.2018 - Na dnešnom trhu je kombinéz toľko, až je ťažké sa v nich orientovať a porovnať. Niekedy tak prídete na nedostatky zakúpenej kombinézy až po prvej... Viac »

16.3.2018 - Pozrite si náučné video s českým pretekárom Kubom Smržom, ktorý jazdí v moto oblečení For Street Racing. Viac »

16.3.2018 - Rovnako ako prvá generácia tejto motobundy, je aj Rebel III kľúčovým modelom v našej klasickej kolekcii. Viac »

Ďalšie novinky