96 Smrz Racing Edition EVO v MS

4.5.2012

novinka

96 Smrz Racing Edition EVO v MS

Ako každý motorkár, závodník, i my v 4SR chceme, aby jazda na našich motorkách bola plná emócii a čistej radosti.

Každý motorkár dobre vie, že pokiaľ si chce jazdu skutočne užiť, nesmie ho nič obmedzovať v pohybe a všetko musí byť na správnom mieste. Pri ovládaní motocykla potrebuje každý jazdec ruky, a preto sú najdôležitejšou časťou výstroja rukavice. To v 4SR vieme a preto sa snažíme vyrábať rukavice skutočne pohodlné a bezpečné. 

Snahy o naplnenie tohto cieľa venujeme nemalé úsilie. To, že sa to vypláca, môžu potvrdiť jazdci, ktorí v 4SR rukaviciach jazdia a potvrdzujú tak kvalitu našich výrobkov. A je ich celá rada, takmer celá česká reprezentácia.

Z tohto máme veľkú radosť, ktorá nám dáva energiu vyvíjať nové produkty a premýšľať o ďalších vylepšeniach. Preto vždy, keď sadáme na motorku, premýšľame ako urobiť naše výrobky funkčné, pripravené vám sprostredkovať čistú, nefalšovanú radosť z jazdy. 

Tu nám môže občas skaziť iba zlé počasie alebo pokuta za rýchlu jazdu, ale napríklad i nechuť z nekalého jednania konkurencie, keď predstavia rukavice, ktoré sa nápadne podobajú nášmu originálu. 

Vývoj rukavíc 96 Smrž Racing Edition prebieha kontinuálne od roku 2007 a každá výrobná dávka obsahuje radu vylepšení. Týmto prístupom sa líšime od konkurencie, ktorá nakupuje hotové, takzvané OEM rukavice a k ich vývoju prispieva len našitím vlastného loga.

 

 
 

Novinky

9.7.2018 - Kamaráti, priatelia, pri sobotňajšej tragickej nehode na írskom okruhu Skerries 100, svojim zraneniam podľahol náš dlhoročný kamarát, jazdec 4SR... Viac »

6.6.2018 - Stingray Black sú športové motocyklové rukavice, ktoré sú na dlani vystužené kožou z raje. Viac »

8.4.2018 - Na dnešnom trhu je kombinéz toľko, až je ťažké sa v nich orientovať a porovnať. Niekedy tak prídete na nedostatky zakúpenej kombinézy až po prvej... Viac »

Ďalšie novinky