Dámske motorifle na motorku

27.9.2017

4sr-damske-kevlarove-jeansy-na-motorku-cool-lady-black

Nové dámske rifle na motorku Cool Lady Black od 4SR!

Moto rifle od 4SR For Street Racing sú vyrobené z čierneho 14 uncového denimu, ktorý je ale vďaka pridanému elastanu dostatočne pružný a pohodlný. V oblasti kolien a v sedacej časti sú vystužené originálnym vláknom DuPont™ Kevlar®.

 Motorifle 4SR sú jediné kevlarové motorifle na trhu, ktoré majú fixáciu chráničov na správnom miesta a spĺňajú najvyššiu normu certifikácie. Práve spomínanú fixáciu sme si nechali patentovať.

Ako patent 4SR funguje? Nohavice majú vo vnútri všitú elastickú pančuchu, ktorá drží chránič na kolene a holeni, a je nezávislá na vrchnom materiáli riflí. Takže stále máte chránič na správnom mieste, ako napríklad v kombinéze, a pritom si môžete užívať voľnosti kevlarových motoriflí. Chránič si naviac môžete posunúť hore a dole presne podľa vašej výšky.

 


   
 

Motorifle Cool Lady nájdete v našom eshope a u všetkých predajcov 4SR

 
 

Novinky

9.7.2018 - Kamaráti, priatelia, pri sobotňajšej tragickej nehode na írskom okruhu Skerries 100, svojim zraneniam podľahol náš dlhoročný kamarát, jazdec 4SR... Viac »

6.6.2018 - Stingray Black sú športové motocyklové rukavice, ktoré sú na dlani vystužené kožou z raje. Viac »

8.4.2018 - Na dnešnom trhu je kombinéz toľko, až je ťažké sa v nich orientovať a porovnať. Niekedy tak prídete na nedostatky zakúpenej kombinézy až po prvej... Viac »

Ďalšie novinky