Dámske motorifle na motorku

27.9.2017

4sr-damske-kevlarove-jeansy-na-motorku-cool-lady-black

Nové dámske rifle na motorku Cool Lady Black od 4SR!

Moto rifle od 4SR For Street Racing sú vyrobené z čierneho 14 uncového denimu, ktorý je ale vďaka pridanému elastanu dostatočne pružný a pohodlný. V oblasti kolien a v sedacej časti sú vystužené originálnym vláknom DuPont™ Kevlar®.

 Motorifle 4SR sú jediné kevlarové motorifle na trhu, ktoré majú fixáciu chráničov na správnom miesta a spĺňajú najvyššiu normu certifikácie. Práve spomínanú fixáciu sme si nechali patentovať.

Ako patent 4SR funguje? Nohavice majú vo vnútri všitú elastickú pančuchu, ktorá drží chránič na kolene a holeni, a je nezávislá na vrchnom materiáli riflí. Takže stále máte chránič na správnom mieste, ako napríklad v kombinéze, a pritom si môžete užívať voľnosti kevlarových motoriflí. Chránič si naviac môžete posunúť hore a dole presne podľa vašej výšky.

 


   
 

Motorifle Cool Lady nájdete v našom eshope a u všetkých predajcov 4SR

 
 

Novinky

27.12.2018 - Viac »

23.11.2018 - Ako každý rok svojich blízkych môžete potešiť krásnym darčekom od 4SR. My vám ale dáme jeden darček naviac! Viac »

23.11.2018 - Do Vianoc nám síce ostáva ešte pár týždňov, no Vianočný eshop 4SR spúšťame už dnes! Ku krásnym darčekom, ktoré u nás vyberiete, vám pribalíme ešte... Viac »

Ďalšie novinky