JEDNODIELNA KOMBINÉZA MONSTER GREEN OD 4SR

19.5.2017

4sr-jednodielna-zavodna-kombineza-4sr-monster-green

Kombinézy sústavne vylepšujeme už 10 rokov a snažíme s prinášať zákazníkom stále dokonalejšie produkty. Kombinézy, ktoré vám predstavujeme tento rok, nesú revolúciu, ide ale o dobre premyslenú evolúciu. Opäť sme zužitkovali poznatky zo závodov British Superbikes a v spolupráci s našimi závodníkmi vylepšili strih i výbavu našich kombinéz.

Jednodielne kombinézy 4SR sú novo vybavené dutým hrbom, do ktorého je možné vložiť camelbag. Novinkou je aj vyberateľná 3D podšívka, novo tvarované kolená a rukávy, predsadené ramená a rozsiahlejšie použitie kevlarovej streče.

Pokiaľ ste aj vy mali v boxe problém s rozopnutou kombinézou, ktorá vám pri chôdzi skĺzavala pod zadok, problém sme vyriešili za vás- jednodielne kombinézy majú na vnútornej strane zipsu malý patent, ku ktorému pripnete druhú časť zipsu. Chytré, čo poviete?

V cene tejto moto kombinézy dostanete nielen slidery a štandardné chrániče od talianskej firmy Betac, ale taktiež hrudný a chrbtový chránič, dodatočné chrániče bedier a kostrče, všetko od renomovanej nemeckej značky Sas-Tec. S takto vybavenou kombinézou sa zaradíte po bok špičkových závodníkov, ktorí nám dôverujú už roky. Kombinézy 4SR majú sústavu 22 ergonomicky umiestnených chráničov, jedná sa o najvyšší počet chráničov v sériovo vyrábanej kombinéze vôbec.
Predlohou pre kombinézu Racing Monster Green bola závodná kombinéza Jamesa Westmorelanda týmu Yamaha Traction Control, BSB Supersport Championship.
     


Novú kombinézu Racing Monster Green z kolekcie 2017 hľadejte v eshope a u svojich predajcov 4SR

 
 

Novinky

9.7.2018 - Kamaráti, priatelia, pri sobotňajšej tragickej nehode na írskom okruhu Skerries 100, svojim zraneniam podľahol náš dlhoročný kamarát, jazdec 4SR... Viac »

6.6.2018 - Stingray Black sú športové motocyklové rukavice, ktoré sú na dlani vystužené kožou z raje. Viac »

8.4.2018 - Na dnešnom trhu je kombinéz toľko, až je ťažké sa v nich orientovať a porovnať. Niekedy tak prídete na nedostatky zakúpenej kombinézy až po prvej... Viac »

Ďalšie novinky