Kevlar ti je bez chráničov na nič

20.8.2013

4sr-kevlarove-motorifle

Kevlarové motorifle sú v posledných rokoch v kurze, obzvlášť v horúcich letných dňoch je jazda v nich omnoho príjemnejšia než v kožených nohaviciach, a dokonca v nich môžete fungovať celkom normálne po celý deň.

Avšak nie všetky motorifle na trhu vám môžu ponúknuť plnohodnotnú ochranu. Kevlarová tkanina je síce fajn, ibaže tá vás ochráni maximálne tak pred odreninami a bez kvalitných chráničov to budú vždycky iba lepšie nohavice.

To, že sú 4SR kevlarové motorifle už v základe vybavené špičkovými chráničmi, ste už vedeli. Ideme ale ešte ďalej, novo chrániče, umiestnené v patentovaných vreckách s možnosťou zmeny polohy, spĺňajú najnovšiu normu certifikácie EN 1621-1:2012 !!

Aj v kvalite chráničov je totiž potreba robiť rozdiely a novú normu máloktoré chrániče splnia. Predovšetkým sú nastavené prísnejšie požiadavky na materiál pohlcujúci náraz, jeho stálosť pri rôznych teplotách, celkové rozmery chráničov a množstvo tlmiacej hmoty.

 

Prečo si vybrať práve motorifle 4SR?

  • Jediné kevlarové motorifle, ktoré majú chránič kolena i holene a splňujú najvyššiu normu certifikácie, na našom trhu.
  • Zhodné chrániče sú použité v závodných kombinézach jazdcov BSB, MotoGP, WSBK a IDM.
  • Majú vo vnútri všité patentované vrecko, ktoré pevne drží kolenný chránič v správnej polohe.
  • Pre ochranu bedier sú na bokoch vložené pamäťové chrániče z materiálu Viscofoam.
  • Chrániče sú už v cene riflí.

 

Kevlarové motorifle zakúpite v našom e-shope alebo u všetkých predajcov značky 4SR.

 
 

Novinky

15.5.2019 - 4SR je oficiálnym sponzorom tímu EHA Racing v šampionáte BSB British Superbikes! Viac »

12.11.2018 - Presne ako názov „Young Gun“ napovedá, táto športová, textilná bunda je určená všetkých mladých jazdcov. Viac »

12.11.2018 - Vďaka spolupráci s európskou špičkou v obore bezpečnostných protektorov, sme pre vás pripravili ultra ľahký chrbtový chránič, ktorý spĺňa najvyššiu... Viac »

Ďalšie novinky