KOMBINÉZY 4SR - HRAJEME FÉR!

8.4.2018

Motocyklovy-zavodnik-jakub-smrz-zahajil-uz-deviatu-sezonu-v-spolupraci-so-4sr

Na dnešnom trhu je kombinéz toľko, až je ťažké sa v nich orientovať a porovnať. Niekedy tak prídete na nedostatky zakúpenej kombinézy až po prvej jazde, či páde.

Nevyrábame základné, ochudobnené, modelové rady kombinéz.

Takýchto prekvapení sa vás snažíme ušetriť. My totiž nerobíme rozdiely medzi sériovou výrobou a závodnými kombinézami továrenských jazdcov. Pri výrobe sú používané rovnaké technologické postupy, strihy, materiály aj protektory. Hrajeme fér, preto nevyrábame základné, ochudobnené, modelové rady kombinéz, ako je to zvykom u mnohých značiek.

4SR má iba jednu modelovou radu jednodielnych a dvojdielnych kombinéz, na ktorej sústavne pracujeme už 10 rokov! Tento strih je preverený početnými pádmi profesionálnych závodníkov v Moto GP, WSBK alebo BSB a taktiež mnohými z vás, bežnými motorkármi.
 

Od minulého roku sú na kombinézach umiestnené plastové slidery ramien a kolien, na ich vývoji sa pracovalo necelé 2 roky. Už od prvých skíc bol kladený dôraz predovšetkým na maximálnu funkčnosť a ergonómiu tohto prvku. Aj na tento rok sme si pre vás prichystali novinku. V náklone už môžete brúsiť lakťom, pretože lakťové slidery Elbow down TECH sú pripravené v niekoľkých farebných prevedeniach – červenej, fluorescenčnej červenej, fluorescenčnej žltej a zelenej. Môžete si ich objednať na svoju zákazkovú kombinézu, ktorú vám ušijeme na mieru. V našej ponuke sa už čoskoro objavia jednodielne aj dvojdielne kombinézy konfekčných veľkosti, ktoré budú týmito slidermi vybavené.

 

 

 

Jedna z najdôležitejších vecí na kvalitnej kombinéze sú chrániče. Tvrdé, plastové chrániče, podložené molitanovou vrstvou sú už dávno pasé, nespĺňajú nové certifikácie a používali sa v 90. rokoch. 4SR kombinézy sú vybavené 18 ergonomicky umiestnenými chráničmi, ide o najvyšší počet chráničov v sériovo vyrábanej kombinéze vôbec.
U kombinéz padla voľba na viscoelastické chrániče od firmy Betac, ktoré súčasnú normu EN 1621-1:2012 spĺňajú aj pri dodatočných testoch pri zvýšených teplotách T+, čo my motorkári v letných mesiacoch potrebujeme.

Ak si kúpite jednodielnu kombinézu, na okruh sa oblečiete behom niekoľkých minút. V cene totiž dostanete nielen slidery a štandardné chrániče, ale taktiež hrudný a chrbtový chránič, zdvojené chrániče bedier a kostrče, všetko od renomovanej nemeckej značky Sas-Tec. Nielen na okruhu sa v letných horúčavách hodí možnosť doplniť pri jazde tekutiny. Jednodielne kombinézy sú preto vybavené dutým hrbom, do ktorého je možné vložiť camelbag.

 

 

Alfou i omegou pre každého superbikového jazdca je pohyblivosť kombinézy. Na kombinézach For Street Racing nájdete bezšvovú kevlarovou streč, ktorá je na kombinéze použitá naozaj vo veľkom rozsahu.
Bezšvová streč v rozkroku a podpaží umožňuje motorkárovi zaujať extrémnu pozíciu bez akýchkoľvek problémov, pre svoju pružnosť a pohodlnosť sa používa aj na manžety rukávov.
 

Na jednodielkach 4SR nájdete aj malú vychytávku, v podobe malého patentu na vnútornej strane hlavného zipsu. K čomu slúži?
Pokiaľ ste aj vy mali v boxe problém s rozopnutou kombinézou, ktorá vám pri chôdzi skĺzávala pod zadok, už je vám to jasné. Druhou časťou k nemu pripnete jazdec hlavného zipsu a kombinéza sa zo zadku ani nehne. Chytré, čo poviete?
 

 

 

 

 

 

 

 

 

O tom, že robíme svoju prácu poctivo, svedčí aj to, že sa môžeme pochváliť spoluprácou so špičkovými závodníkmi ako Jakub Smrž, Matěj Smrž, James Ellison alebo James Westmoreland.

Už šiestym rokom obliekame jedného z najúspešnejších roadracingových jazdcov planéty Williama Dunlopa. Svoju spoluprácu s nami opäť potvrdil aj Alastair Seeley, držiteľ rekordu v počte víťazstiev závodu North West 200.

  
  

Skusený superbikový závodník Jakub Smrž vám poradí, ako správne kombinézu vybrať - VIDEO 

>> Nakupujte Online
alebo u svojho predajcu 4SR <<

 

 

 
 

Novinky

23.7.2019 - Kožené, športové motocyklové nohavice so slidermi, ktoré vám umožnia zaujať extrémnu pozíciu na motorke bez akýchkoľvek problémov. Viac »

23.7.2019 - Milujete ju a my to vieme! Preto už po druhý raz inovujeme dizajn dvojdielnej motokombinézy Neon. Viac »

15.5.2019 - 4SR je oficiálnym sponzorom tímu EHA Racing v šampionáte BSB British Superbikes! Viac »

Ďalšie novinky