Kombinézy Black-Silver a Fluorescent Evo

13.5.2013

4SR Kombinezy-black-silver-a-fluorescent-evo

Nové kombinézy RR Edition Black - Silver a Fluorescent Evo vychádzajú z kombinéz používaných pri svetových súťažiach a ponúkajú svojmu majiteľovi radu vylepšení.

Vylepšená, dvojdielna závodná kombinéza vychádzajúca z kombinéz používaných v závodoch MotoGP, WSBK, Superbike IDM a BSB. Novo je v kombinéze umiestnený chránič predlaktia, ktorý nielen zmierňuje poranenia, ale zabraňuje taktiež pretočeniu rukáva v prípade pádu. Komfortný golier kombinézy RR Edition Fluorescent Evo vás už nikdy tlačit nebude.

Pokiaľ neradi na ceste stretávate niekoho v rovnakom oblečení, je kombinéza RR Edition Fluorescent Evo urobená priamo pre Vás. Bola totiž vyrobená v limitovanej edícií 50ks!

Nové kombinézy RR Edition Black-Silver Evo a RR Edition Fluorescent Evo hľadajte v našom e-shope alebo u predajcov značky 4SR.

 
 

Novinky

15.5.2019 - 4SR je oficiálnym sponzorom tímu EHA Racing v šampionáte BSB British Superbikes! Viac »

12.11.2018 - Presne ako názov „Young Gun“ napovedá, táto športová, textilná bunda je určená všetkých mladých jazdcov. Viac »

12.11.2018 - Vďaka spolupráci s európskou špičkou v obore bezpečnostných protektorov, sme pre vás pripravili ultra ľahký chrbtový chránič, ktorý spĺňa najvyššiu... Viac »

Ďalšie novinky