Kombinézy Black-Silver a Fluorescent Evo

13.5.2013

4SR Kombinezy-black-silver-a-fluorescent-evo

Nové kombinézy RR Edition Black - Silver a Fluorescent Evo vychádzajú z kombinéz používaných pri svetových súťažiach a ponúkajú svojmu majiteľovi radu vylepšení.

Vylepšená, dvojdielna závodná kombinéza vychádzajúca z kombinéz používaných v závodoch MotoGP, WSBK, Superbike IDM a BSB. Novo je v kombinéze umiestnený chránič predlaktia, ktorý nielen zmierňuje poranenia, ale zabraňuje taktiež pretočeniu rukáva v prípade pádu. Komfortný golier kombinézy RR Edition Fluorescent Evo vás už nikdy tlačit nebude.

Pokiaľ neradi na ceste stretávate niekoho v rovnakom oblečení, je kombinéza RR Edition Fluorescent Evo urobená priamo pre Vás. Bola totiž vyrobená v limitovanej edícií 50ks!

Nové kombinézy RR Edition Black-Silver Evo a RR Edition Fluorescent Evo hľadajte v našom e-shope alebo u predajcov značky 4SR.

 
 

Novinky

8.4.2018 - Na dnešnom trhu je kombinéz toľko, až je ťažké sa v nich orientovať a porovnať. Niekedy tak prídete na nedostatky zakúpenej kombinézy až po prvej... Viac »

16.3.2018 - Pozrite si náučné video s českým pretekárom Kubom Smržom, ktorý jazdí v moto oblečení For Street Racing. Viac »

16.3.2018 - Rovnako ako prvá generácia tejto motobundy, je aj Rebel III kľúčovým modelom v našej klasickej kolekcii. Viac »

Ďalšie novinky