Kombinézy Black-Silver a Fluorescent Evo

13.5.2013

4SR Kombinezy-black-silver-a-fluorescent-evo

Nové kombinézy RR Edition Black - Silver a Fluorescent Evo vychádzajú z kombinéz používaných pri svetových súťažiach a ponúkajú svojmu majiteľovi radu vylepšení.

Vylepšená, dvojdielna závodná kombinéza vychádzajúca z kombinéz používaných v závodoch MotoGP, WSBK, Superbike IDM a BSB. Novo je v kombinéze umiestnený chránič predlaktia, ktorý nielen zmierňuje poranenia, ale zabraňuje taktiež pretočeniu rukáva v prípade pádu. Komfortný golier kombinézy RR Edition Fluorescent Evo vás už nikdy tlačit nebude.

Pokiaľ neradi na ceste stretávate niekoho v rovnakom oblečení, je kombinéza RR Edition Fluorescent Evo urobená priamo pre Vás. Bola totiž vyrobená v limitovanej edícií 50ks!

Nové kombinézy RR Edition Black-Silver Evo a RR Edition Fluorescent Evo hľadajte v našom e-shope alebo u predajcov značky 4SR.

 
 

Novinky

27.12.2018 - Viac »

23.11.2018 - Ako každý rok svojich blízkych môžete potešiť krásnym darčekom od 4SR. My vám ale dáme jeden darček naviac! Viac »

23.11.2018 - Do Vianoc nám síce ostáva ešte pár týždňov, no Vianočný eshop 4SR spúšťame už dnes! Ku krásnym darčekom, ktoré u nás vyberiete, vám pribalíme ešte... Viac »

Ďalšie novinky