Kožené rukavice na motorku Sport Cup II

7.9.2015

4sr-sportové-moto-rukavice-na-motorku-sport-cup-ii-reflex-green

Všetky závodné rukavice 4SR sú vyvíjané spoločne so skúsenými závodníkmi, ktorí rukavice vystavujú maximálnemu zaťaženiu pri početných pádoch. Závodné rukavice by mali poskytovať toľko pohodlia, že by o nich závodník nemal skoro ani vedieť. Nie každý ale chce denne obliekať svoje závodne rukavice, a preto sme v 4SR našli kompromis- rukavice Sport Cup II, ktoré sú špičkou vo svojej kategórií.

Boli vyrobené s veľkým dôrazom na pohodlie a čistý štýl z jemnej kozinky, ktorá týmto rukaviciam dáva jedinečnú citlivosť pri ovládaní motocykla. Celý tvar rukavice je predzavretý, vďaka tomu ruky lepšie kopírujú riadidlá. Kĺby ruky chráni karbónový protektor, ktorý je podložený pamäťovým materiálom pre váš väčší komfort. Rukavice Sport Cup II preveril pri niekoľkých závodoch sám William Dunlop.

 

Rukavice hľadajte v našom eshope ale u predajcov značky 4SR.

 
 

Novinky

15.5.2019 - 4SR je oficiálnym sponzorom tímu EHA Racing v šampionáte BSB British Superbikes! Viac »

12.11.2018 - Presne ako názov „Young Gun“ napovedá, táto športová, textilná bunda je určená všetkých mladých jazdcov. Viac »

12.11.2018 - Vďaka spolupráci s európskou špičkou v obore bezpečnostných protektorov, sme pre vás pripravili ultra ľahký chrbtový chránič, ktorý spĺňa najvyššiu... Viac »

Ďalšie novinky