Moto oblečenie Roadster

7.9.2015

4sr-damska-kozena-bunda-na-motorku-roadster-lady-bronze

Hľadáte dokonale zladený kožený komplet? Už nemusíte. Spoločný menovateľ univerzálneho moto oblečenia je Roadster.

Univerzálne kožené, motocyklové oblečenie ušité z kvalitnej hovädzej kože, umožní dokonale zladiť Váš vzhľad!

 

Kožené nohavice ROADSTER ušité z rovnakej kože ako bundy s rovnakým názvom, umožní dokonale zladiť Váš vzhľad. Kolenné chrániče majú tieto moto nohavice výškovo nastaviteľné, naviac sú pre dokonalú pohyblivosť použité flexibilné panely nad kolenami. Rovnako ako ostatné kožené motorkárske nohavice 4SR sú aj tieto vybavené krátkym a dlhým zipsom pre spojenie s bundou.

Kolekcia búnd ROADSTER bola primárne vyvinutá pre použitie na nekapotovaných motocykloch. Bundy majú pohodlný strih, ktorý obopína telo a pritom poskytuje potrebnú flexibilitu. Ventiláciu vzduchu zaistí v horúcom počasí lokálnej perforácii, ktorá novo siaha na vnútornej strane rukáva od podpažia až k zápästiu.


 

 
 

Novinky

8.4.2018 - Na dnešnom trhu je kombinéz toľko, až je ťažké sa v nich orientovať a porovnať. Niekedy tak prídete na nedostatky zakúpenej kombinézy až po prvej... Viac »

16.3.2018 - Pozrite si náučné video s českým pretekárom Kubom Smržom, ktorý jazdí v moto oblečení For Street Racing. Viac »

16.3.2018 - Rovnako ako prvá generácia tejto motobundy, je aj Rebel III kľúčovým modelom v našej klasickej kolekcii. Viac »

Ďalšie novinky