Nové dámske Jeans Lady Star

31.7.2012

4sr-dámske-motorifle

Novinka, ktorou potešíme predovšetkým nežnejšiu časť z nás. Jedná sa o dámske kevlarové motorifle, ktoré boli vyrobené s láskou.

Jedná sa o motocyklové nohavice vyrobené z 14 uncového denimu, vystužené v oblasti kolien a sedacej časti kevlarovou tkaninou. Nechýbajú im špičkové kolenné chrániče Betac, ktoré sú umiestnené v 4SR patentovaných vreckách, s možnosťou zmeny polohy. Vďaka vreckám, chrániče priliehajú ku kolenám, pri zachovaní pohodlnej šírky nohavíc. Pre ochranu bedier sú na bokoch vložené nové značkové protektory SasTec. Jeans Star majú dámsky strih, nízky pás, anatomicky tvarované kolená a neokukaný dizajn.

Viac informacií o tejto novinke nájdete v našom Eshop-e

 
 

Novinky

8.4.2018 - Na dnešnom trhu je kombinéz toľko, až je ťažké sa v nich orientovať a porovnať. Niekedy tak prídete na nedostatky zakúpenej kombinézy až po prvej... Viac »

16.3.2018 - Pozrite si náučné video s českým pretekárom Kubom Smržom, ktorý jazdí v moto oblečení For Street Racing. Viac »

16.3.2018 - Rovnako ako prvá generácia tejto motobundy, je aj Rebel III kľúčovým modelom v našej klasickej kolekcii. Viac »

Ďalšie novinky