Textilná kolekcia 2012 v predaji

31.5.2012

4sr-textilná-motobunda

Čakanie sa vyplatilo a kompletná textilná kolekcia pre tento rok je na sklade!

V novej 4SR kolekcii prepracovaného textilného oblečenia môžete nájsť bundy Drift series v čiernej, červenej a modrej variante. Majú strih prispôsobený street motocyklom, rozsiahly ventilačný systém, kvalitnú termovložku, novú membránu WaterG8, reflexné prvky a mnoho ďalšieho...

Ďalšou novinkou je motobunda S-Race, určená športovejšie orientovaným jazdcom, ktorý ale požadujú 100% ochranu pred vplyvmi počasia. Tepelnú pohodu zaistí termovložka, ktorú vieš v letných mesiacoch aj s membránu WaterG8 odopnúť. Rýchlym jazdcom urobia radosť flexibilné prvky, a ako je u nás zvykom, vnútri nájdete špičkové chrániče z elastomeru.

Celú kolekciu samozrejme uzatvárajú nohavice BK1, ktoré majú odopínateľnú termovložku a flexibilné prvky.

Kolekcia textilného oblečenia je dodávaná v luxusnom, prenosnom obale.

 
 

Novinky

8.4.2018 - Na dnešnom trhu je kombinéz toľko, až je ťažké sa v nich orientovať a porovnať. Niekedy tak prídete na nedostatky zakúpenej kombinézy až po prvej... Viac »

16.3.2018 - Pozrite si náučné video s českým pretekárom Kubom Smržom, ktorý jazdí v moto oblečení For Street Racing. Viac »

16.3.2018 - Rovnako ako prvá generácia tejto motobundy, je aj Rebel III kľúčovým modelom v našej klasickej kolekcii. Viac »

Ďalšie novinky