Tipy na darčeky

12.11.2012

4SR tipy na Vianoce

Pretože sa nám blíži čas pokoja, radosti a štedrosti pripravili sme si pre Vás pár darčekov.

Ak zvažujete kúpu kombinézy teraz je ten správny čas. K RR Edition Gold Evo, RR Edition Orange Evo a RR Edition Black-white Evo získaš od nás Vianočný balíček v hodnote 182 Eur zadarmo. Čítaj viac v našom e-shope.  

 

Pre tých, ktorí sa chystajú mať pod stromčekom niektorú z našich búnd máme vianočný darček v podobe šikovných rukavičiek Monster. Tie ti pribalíme k športovej bunde Dark, Maniac Red, Maniac Black, večnej klasike Black, imidžovej Rebelke, Rebel Old Style ale aj našej najobľúbenejšej Monster a perforovanej Monster HD.

Aby toho nebolo málo Monsterky dostaneš aj k novej textilnej serií  Drift a S Race.

 

 

Nezabúdame ani na nežnejšie polovičky!

K bunde Monster Lady musia predsa ísť rukavičky Monster Lady, tiež ich máš od nás zadarmo! Sadnú i tej najmenšej rúčke!

 

 

A potešíme aj fanúšikov bundy Roadster, keďže sme znížili cenu na 169.99 Eur.

 

 

Ak si neviete rady, čo si vybrať z našej ponuky, pomôže vám.

V kategorii búnd sme vybrali novinku pre rok 2013, bundu Rebel II, ktorá je tým pravým darčekom pre skutočného motorkára! Starostlivo šitá, jemná, s dokonalým strihom, ventilačným systémom a plne vybavená špičkovými protektormi- s touto voľbou skrátka nemôžete siahnuť vedľa! Naviac je možné, používať túto bundu aj pri bežnom nosení. Bunda Rebel II je vyrábaná v dvoch farebných variantoch- Midnight Black a Brown, z nich každá si určite nájde svojho priaznivca.

 

 

Kevlarové nohavice  Street Denim su práve vyrábané v novej úprave, užšom strihu, ale stále sú vybavené značkovými protektormi Betac, ktoré sú uchytené v patentovanej kapse, vďaka ktorej chrániče priliehajú ku kolenám, pri zachovaní pohodlnej šírky nohavíc. Tento systém neponúka žiadny iný výrobca!

Komplet môžete doplniť ďalej rukavicami SR001, ktoré predstavujú ideálny prienik medzi závodnou konštrukciou rukavíc, špičkovými ochrannými prvkami a ergonomickým tvarom, pri zachovaní maximálneho pohodlia pri každodennom používaní.

 

 

Vieme , čo sa našim ženám páči. 

 

Je to perleťová bunda Angel Wings, bunda pre každého anjelika s diablom v tele! Každá žena chce byť krásna. Laserom vypaľované krídla nenechajú chladného ani jedného motorkára. Naša najpredávanejšia a určite najsexi bunda v kolekcií.Odporúčame vsadiť na bielu... a tiež ti k nej pribalíme Monsterky.

 

 

 

 

                                                                                                                         Šťastné a veselé  

Team 4SR

 

 

 

 
 

Novinky

15.5.2019 - 4SR je oficiálnym sponzorom tímu EHA Racing v šampionáte BSB British Superbikes! Viac »

12.11.2018 - Presne ako názov „Young Gun“ napovedá, táto športová, textilná bunda je určená všetkých mladých jazdcov. Viac »

12.11.2018 - Vďaka spolupráci s európskou špičkou v obore bezpečnostných protektorov, sme pre vás pripravili ultra ľahký chrbtový chránič, ktorý spĺňa najvyššiu... Viac »

Ďalšie novinky