Tipy na Vianoce 2013

31.10.2013

4SR tipy na Vianoce

O necelé dva mesiace tu máme najkrajšie sviatky v roku. Preto Ti prinášame pár tipov na darčeky, ktoré by mohli potešiť Teba, alebo Tvojich najbližších.

 

Našim typom č.1 je motobunda Hooligan. Vyrobená z prémiovej kože.

Vyrába sa v dvoch prevedeniach Hooligan, alebo Hooligan Black Velvet  v zamatovej čiernej, ktorá  je našou najčerstvejšou novinkou.  Nespornou výhodou je jej prepracovaný dizajn, ktorý neomrzí ani po sezónach používania. A táto ozaj kvalitná bundička to s Tebou potiahne roky rokúce. My ti ju teraz "dovybavíme" aj chrbtovým chráničom v hodnote 39.99 Eur.

Tí, ktorí preferujú textilky, siahnu po zvýhodnenej S-RACE s odopínateľnou membránou WaterG8. S touto bundou nič nepokazíš, práve naopak. Či je teplo, či je zima, či svieti slnko alebo prší S-RACE je plne funkčná bunda za každých podmienok.

 

TT Replica – pre tých najrýchlejších, teraz ako bonus s SR 001 White, alebo SR 001 Black športovými rukavicami a môžeš to odpáliť vo veľkom štýle. Kompletne vybavená špičkovými chráničmi ramien, lakťov vrátane chrbtového chrániča, ktorý je už v cene bundy.  Just,... Have a race day!

 

Nezabúdame ani na najobľúbenejšie kevlarové motorifle, ktoré určite potešia.  

Jeans by mali byť výbavou každého motorkára, veď v čom inom pohodlnejšom sa dá ísť do mesta na kávu? Pokiaľ potrebuješ ďalší argument, tu ho máš! Teraz navyše dostaneš k vybraným pánskym, ale aj dámskym modelom svoj 4SR opasok. Viac info v eshope.

 

 

A ak hľadáš niečo maličké a chceš potešiť nielen seba, ale aj urobiť šľachetnú vec, nech ti nehreje len v krbe, ale aj pri srdci ... tak pozri kalendár Stuntriding 2014, ... a dozvieš sa viac.

 

Tvoj Team 4SR Slovakia

 

P.S.: Doručenie do 24 hodín, + menší darček od nás =).

 

 

 
 

Novinky

15.5.2019 - 4SR je oficiálnym sponzorom tímu EHA Racing v šampionáte BSB British Superbikes! Viac »

12.11.2018 - Presne ako názov „Young Gun“ napovedá, táto športová, textilná bunda je určená všetkých mladých jazdcov. Viac »

12.11.2018 - Vďaka spolupráci s európskou špičkou v obore bezpečnostných protektorov, sme pre vás pripravili ultra ľahký chrbtový chránič, ktorý spĺňa najvyššiu... Viac »

Ďalšie novinky