VIDEO: Alastair Seeley NW200

13.10.2017

4sr-choose-your-gear-video-5-alastair-seeley-bsb-nw200

V rámci britského šampionátu superbikov BSB sme sa spýtali našich jazdcov ...

Prečo jazdíš práve šampionát BSB a prečo obliekaš značku 4SR?  Ich odpovede vravia za všetko. 

„Dôvod, prečo milujem závody je tá rýchlosť, zápal a jazdenie v závese. Obzvlášť na North West 200, kde jazdíme rýchlosťou 200 míľ za hodinu. Nikde inde na svete si nemôžem toto užiť viac. Tu v BSB mám rád tu jazdu na hrane, lakeť na lakeť a jazdu na tesno. To je to, prečo ráno vstávam a prečo žijem. Obliekam 4SR, pretože skutočne verím vo vlastnosti ich produktov. Niekoľkokrát  som v kombinéze spadol a veľmi dobre ma ochránila. Obzvlášť na mňa zapôsobilo spracovanie v oblasti kolien, ktoré je veľmi dobré podložené vypchávkou a chráničom, pritom je ale stále pohodlné. Určite chcem so 4SR spolupracovať aj naďalej, som veľmi spokojný,“ povedal Alastair Seeley, držiteľ rekordu v počte víťazstiev na North West 200.

Na rovnaké otázky nám odpovedal aj Jakub Smrž, Billy McConnell, James Westmoreland a Alastair Seeley.

 

  

 

 

 

 
 

Novinky

8.4.2018 - Na dnešnom trhu je kombinéz toľko, až je ťažké sa v nich orientovať a porovnať. Niekedy tak prídete na nedostatky zakúpenej kombinézy až po prvej... Viac »

16.3.2018 - Pozrite si náučné video s českým pretekárom Kubom Smržom, ktorý jazdí v moto oblečení For Street Racing. Viac »

16.3.2018 - Rovnako ako prvá generácia tejto motobundy, je aj Rebel III kľúčovým modelom v našej klasickej kolekcii. Viac »

Ďalšie novinky