Prečo 4SR

Vždy na prvom mieste funkčnosť produktu, nie cena či dizajn

My v 4SR vyrábame predovšetkým produkty funkčné a bezpečné. V našom sortimente nikdy nenájdete iba dizajnové výstrelky, ale každý detail má svoje opodstatnenie. Cena či dizajn sú dôležité faktory pri rozhodovaní zákazníka o kúpe, to samozrejme aj my vieme, ale vždy myslíme predovšetkým na funkčnosť produktu.

 

Vývoj a skúsenosti zo závodného prostredia

Kde najlepšie vyskúšať v reálnych podmienkach nové chrániče či nový strih kombinézy?
Samozrejme, že v závodných podmienkach. A to je dôvod, prečo na vývoji veľmi úzko spolupracujeme so skúsenými závodnými jazdcami. Napríklad náš hlavný testovací jazdec Matěj Smrž má s vrcholovými závodmi už 17-ročnú skúsenosť.

 

 

Spolupráca s poprednými výrobcami protektorov

Produkty 4SR musia vždy s rezervou spĺňať najvyššie štandardy v oblasti bezpečnosti. Preto používame iba kvalitné protektory od špecializovaných výrobcov. Vždy dbáme na kvalitu ochrany jazdca, ktorú protektory poskytujú.
Preto nevyrábame vlastné protektory, ale používame vždy to najlepšie z daného segmentu, ako sú europské jednotky Betac a Pro-Life.

 

Kombinéza chráni jazdca, nie certifikácia (veľmi nízke požiadavky na certifikáciu)

Zákazník, ktorý chce kvalitný motocyklový odev, by si mal uvedomiť, že o jeho bezpečnosť sa stará konkretný produkt a nie certifikácia. Certifikácia CE EN 1621-1 má natoľko nízke štandardy, že ju splnia aj menej kvalitné výrobky. Produkty 4SR vysoko prekračujú limity určené touto normou. Z tohto dôvodu sú používané aj pri závodoch majstrovstiev sveta.

 

Zhodné výrobky pre zákazníkov ako pre závodných jazdcov

Je úplne jedno, či si pouličný závodník či jazdec majstrovstiev sveta. Pre nás v 4SR si rovnako dôležitý. Produkty 4SR určené zákazníkom sú vyrobené zo zhodného materiálu, na ich šitie je použitá totožná technológia a sú vybavené identickými protektormi ako výrobky pre našich závodníkov.

 

Prečo toľko reprezentantov spolupracuje so 4SR a nie s inými značkami?

Iba kvalitný a overený výrobca môže splniť náročné podmienky svetových súťaží.
Kvalita a funkčnosť výrobkov je tu na prvom mieste. Jazdci v motocyklovom športe nasadzujú svoj život pri každom závode, a preto dôverujú iba tým najlepším. Dôkazom správneho rozhodnutia je dlhodobá, opakovaná spolupráca po niekoľko sezón.

 

Prečo 4SR nepoužíva tvrdé kovové vonkajšie protektory?

Môžeme na našich výrobkoch veľmi jednoducho použiť kovové protektory. Všetky protektory, použité na výrobkoch 4SR, však musia byť podrobené záťažovým testom. Žiadne kovové protektory neprešli týmito testami, a preto nemôžu byť použité na produktoch 4SR.

Prečo naše výrobky niesú z klokanej kôže?

Vieme ušiť kombinézu z klokanej kože, ktorá bude ľahšia než naše existujúce, ale naše skúsenosti z pádov pri WSBK, IDM, Moto GP jednoznačne ukazujú, že klokania koža nie je najbezpečnejší materiál pre výrobu kombinéz. Dôležitejšie než váha kože je jej pevnosť a pružnosť, aj preto sú naše kombinézy tak odolné.

 
 

Novinky

12.11.2018 - Presne ako názov „Young Gun“ napovedá, táto športová, textilná bunda je určená všetkých mladých jazdcov. Viac »

12.11.2018 - Vďaka spolupráci s európskou špičkou v obore bezpečnostných protektorov, sme pre vás pripravili ultra ľahký chrbtový chránič, ktorý spĺňa najvyššiu... Viac »

2.10.2018 - Športové, kevlarové motorifle, ktoré ťa nebudú obmedzovať v pohybe, v lete prefúknu a vďaka patentovanému vrecku budete mať chrániče vždy na správnom... Viac »

Ďalšie novinky