4SR Jeans

Existuje mnoho výrobcov motocyklových jeansov. Väčšina používa ako materiál Denim vystužený na exponovaných miestach kevlarovou tkaninou. Niektoré z nich sú doplnené voľne vloženými kolennými chráničmi rôznych kvalít. Problém voľne vložených chráničov je ten, že chránič pevne neobopína koleno a pri páde jednoducho dôjde k odhaleniu exponovaného miesta. 4SR ponúka riešenie...

 

     

 

Jeans 4SR sú iné a vlastne jediné svojho druhu. Majú vo vnútri všité, nami patentované vrecko, ktorá pevne drží kolenný chránič v správnej polohe. Vo vrecku sú umiestnené špičkové chrániče Betac, ktoré sa používajú v závodných kombinézach. Tie sú, pomocou suchých zipsov, výškovo polohovateľné. Vďaka vnútorným flexibilným vreckám zostávajú Jeans 4SR pohodlne široké, a pritom chrániče pevne priliehajú k nohám. Tento systém neponúka žiadny iný výrobca.

 

 

Jeansom samozrejme nechýba vystuženie kevlarovou tkaninou a pre väčščiu ochranu bokov sú v nich vložené pamäťové chrániče z materiálu Viscofoam, ktoré pomáhajú stlmiť náraz do týchto partií. Jeans 4SR spĺňajú najviac bezpečnostných kritérií pre použitie na motocykli. Tým sú jedinečné.

 

 
 

 

 
 

Novinky

27.12.2018 - Viac »

23.11.2018 - Ako každý rok svojich blízkych môžete potešiť krásnym darčekom od 4SR. My vám ale dáme jeden darček naviac! Viac »

23.11.2018 - Do Vianoc nám síce ostáva ešte pár týždňov, no Vianočný eshop 4SR spúšťame už dnes! Ku krásnym darčekom, ktoré u nás vyberiete, vám pribalíme ešte... Viac »

Ďalšie novinky