Kombinéza 4SR v crash teste – pád v rýchlosti 298 km/h 4

Crash test motocyklovej kombinézy v 300 km/h

Dostala sa nám do rúk kombinéza Olivera Königa #52, v ktorej spadol v rýchlosti 298 km/h na Majstrovstvách sveta superbikov WSBK na Phillip Islande.

A čo nám k tomu povedal Oliver? „Takto to dopadne , keď sa ti v cieľovej rovinke rozsype prevodovka.“ Oliver sa našťastie pri páde nerozsypal aj vďaka našej kombinéze, ktorá ho v horúcej chvíľke podržala. Ako je vidieť z fotiek, všetky švy vydržali, pretože na exponovaných miestach používame náš patentovaný bezpečnostný šev. Koža na lakťoch a v zadnej časti vydržala vďaka konštrukcii kombinézy, a ustála pád a následné brúsenie asfaltom. Predrená je len na miestach, kde k nej priliehajú tvrdé hrany airbagovej vesty.

Kombinézu, v akej spadol Oliver a padajú ďalší pretekári v súťažiach WSBK, IDM alebo MotoAmerica, môže mať každý zákazník, pretože pri výrobe nerobíme rozdiely medzi kombinézami pre profesionálnych jazdcov a zákazníkov. Hráme fér.

Oliverova havária ukazuje, aký je pri jazde na motocykli dôležitý výber správneho a bezpečného oblečenia. Kombinézy 4SR poskytujú jazdcom ochranu, ktorú potrebujú, aby zostali v bezpečí aj v prípade nehody.

Po starostlivom preskúmaní švov, protektorov a materiálov, zaujme kombinéza dôstojné miesto v našej značkovej predajni v Motocentru Vrbovka. Príďte sa pozrieť!

Kombinéza 4SR v crash teste – pád v rýchlosti 298 km/h 1
Kombinéza 4SR v crash teste – pád v rýchlosti 298 km/h 2
Kombinéza 4SR v crash teste – pád v rýchlosti 298 km/h 3
Kombinéza 4SR v crash teste – pád v rýchlosti 298 km/h 5
Kombinéza 4SR v crash teste – pád v rýchlosti 298 km/h 6
Kombinéza 4SR v crash teste – pád v rýchlosti 298 km/h 7
Kombinéza 4SR v crash teste – pád v rýchlosti 298 km/h 8
Kombinéza 4SR v crash teste – pád v rýchlosti 298 km/h 9
Kombinéza 4SR v crash teste – pád v rýchlosti 298 km/h 10