4SR nedělá rozdíly, hraje fér

Hráme fér

Na dnešnom trhu je toľko moto kombinéz, že je ťažké sa v nich orientovať a porovnávať ich. Prísť na ich prípadné nedostatky po prvej jazde, či po prvom páde, sa nevypláca.

 Snažíme sa, aby ste predišli takýmto prekvapeniem. My totiž nerobíme rozdiely medzi sériovou výrobou a závodnými kombinézami továrenských jazdcov. Pri výrobe sú používané totožné technologické postupy, strihy, materiály, aj chrániče. Hrajeme fér, preto nevyrábame obyčajné, základné kombinézy, ako to býva zvykom u iných značiek.

4SR má len jednu modelovú radu jednodielnych a dvojdielnych kombinéz, na ktorej sústavne pracujeme a vylepšujeme ju už 13 rokov! Tento strih je preverený množstvom pádov profesionálnych jazdcov v Moto GP, WSBK alebo BSB a taktiež množstvom vás - bežných motorkárov. 

Jedna z najdôležitejších vecí na kvalitnej kombinéze sú chrániče

4SR kombinézy sú vybavené 18 ergonomicky umiestnenými chráničmi, jedná sa o najvyšší počet v sériovo vyrábanej kombinéze vôbec.

Pri kombinézach padla voľba na viscoelastické chrániče od firmy Betac, ktoré súčasnú normu EN 1621-1:2012 spĺňajú aj pri dodatočných testoch pri zvýšených teplotách T+, čo my motorkári v letných mesiacoch potrebujeme. 

Mimochodom sme jediní v ČR , ktorí takto kvalitné chrániče dávajú do motocyklových kombinéz. 

Ak si zakúpite jednodielnu kombinézu na okruh, oblečiete sa do nej behom pár minút. V cene totiž dostanete nielen slidery a štandardné chrániče, ale aj hrudný a chrbtový chránič, zdvojené chrániče bokov a kostrče. Všetko od renomovanej nemeckej značky Sas-Tec. Nielen na okruhu sa v letných horúčavách hodí možnosť doplniť kombinézu o tekutiny. Jednodielne kombinézy sú preto vybavené dutým hrbom, do ktorého je možné vložiť camelbag. 

Alfou a omegou pre každého superbikového jezdca je pohyblivosť kombinézy

Na kombinézách For Street Racing nájdete bezšvovú kevlarovú streč, ktorá je na kombinéze použitá skutočne vo veľkom rozsahu. Bezšvová streč v rozkroku a v podpazuší umožňuje motorkárovi zaujať extrémnu pozíciu bez akýchkoľvek problémov. Pre svoju pružnosť a pohodlnosť sa používa aj na manžetách rukávov. 

Na jednodielnych kombinézách 4SR nájdete aj malú vychytávku, v podobe malého patentu na vnútornej strane hlavného zipsu. K čomu to slúži? 
Pokiaľ ste aj vy mali v boxe problém s rozopnutou kombinézou, ktorá vám padala pod zadok, je vám hneď všetko jasné. Jazdec z hlavného zipsu sa pripne k patentu a kombinéza sa už ani nepohne. Šikovné, však?

O tom, že robíme svoju prácu poctivo, svedčí aj to, že sa môžeme pochváliť spoluprácou so špičkovými pretekármi .

Medzi našich ambasádorov patrí český supebiker Jakub Smrž alebo český Moto GP jazdec Lukáš Pešek. Našimi súčasnými jazdcami sú Karel Hanika, James Ellison alebo James Rispoli (víťaz American Flat Track 2020). Už štvrtým rokom obliekame Alastair Seeleyho, držiteľa rekordu v počte víťazstiev pretekov North West 200.

Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - Gary Dunlop
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - kombinéza pro Garyho Dunlopa
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - Alastair Seeley & Václav Jiruš
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - kombinéza pro Alastaira Seeleyho
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - Alastair Seeley
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - kombinéza pro Alastaira Seeleyho
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - Laurent Hoffmann
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - kombinéza pro Laurenta Hoffmanna
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - James Westmoreland
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - jednodílná kombinéza Monster
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - James Ellison
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - jednodílná kombinéza Doctor's Yellow