4SR nedělá rozdíly, hraje fér

Hráme fér

Na dnešnom trhu je toľko moto kombinéz, že je ťažké sa v nich orientovať a porovnávať ich. Prísť na ich prípadné nedostatky po prvej jazde, či po prvom páde, sa nevypláca.

 Snažíme sa, aby ste predišli takýmto prekvapeniem. My totiž nerobíme rozdiely medzi sériovou výrobou a závodnými kombinézami továrenských jazdcov. Pri výrobe sú používané totožné technologické postupy, strihy, materiály, aj chrániče. Hrajeme fér, preto nevyrábame obyčajné, základné kombinézy, ako to býva zvykom u iných značiek.

4SR má len jednu modelovú radu jednodielnych a dvojdielnych kombinéz, na ktorej sústavne pracujeme a vylepšujeme ju už 10 rokov! Tento strih je preverený množstvom pádov profesionálnych jazdcov v Moto GP, WSBK alebo BSB a taktiež množstvom vás - bežných motorkárov. 

Jedna z najdôležitejších vecí na kvalitnej kombinéze sú chrániče

Tvrdé, plastové chrániče, podložené molitanovou vrstvou sú už dávno pasé, nespĺňajú nové normy a používali sa do 90.rokov min. storočia. 4SR kombinézy sú vybavené 18 ergonomicky umiestnenými chráničami. Jedná sa o najvyšší počet chráničov v sériovo vyrábanej kombinéze vôbec!

Pri kombinézach padla voľba na viscoelastické chrániče od firmy Betac, ktoré súčasnú normu EN 1621-1:2012 spĺňajú aj pri dodatočných testoch pri zvýšených teplotách T+, čo my motorkári v letných mesiacoch potrebujeme. 
 Ak si zakúpite jednodielnu kombinézu na okruh, oblečiete sa do nej behom pár minút. V cene totiž dostanete nielen slidery a štandardné chrániče, ale aj hrudný a chrbtový chránič, zdvojené chrániče bokov a kostrče. Všetko od renomovanej nemeckej značky Sas-Tec. Nielen na okruhu sa v letných horúčavách hodí možnosť doplniť kombinézu o tekutiny. Jednodielne kombinézy sú preto vybavené dutým hrbom, do ktorého je možné vložiť camelbag. 

Alfou a omegou pre každého superbikového jezdca je pohyblivosť kombinézy

Na kombinézách For Street Racing nájdete bezšvovú kevlarovú streč, ktorá je na kombinéze použitá skutočne vo veľkom rozsahu. Bezšvová streč v rozkroku a v podpazuší umožňuje motorkárovi zaujať extrémnu pozíciu bez akýchkoľvek problémov. Pre svoju pružnosť a pohodlnosť sa používa aj na manžetách rukávov. 
Na jednodielnych kombinézách 4SR nájdete aj malú vychytávku, v podobe malého patentu na vnútornej strane hlavného zipsu. K čomu to slúži? 
Pokiaľ ste aj vy mali v boxe problém s rozopnutou kombinézou, ktorá vám padala pod zadok, je vám hneď všetko jasné. Jazdec z hlavného zipsu sa pripne k patentu a kombinéza sa už ani nepohne. Šikovné, však?

O tom, že robíme svoju prácu poctivo, svedčí aj to, že sa môžeme pochváliť spoluprácou so špičkovými pretekármi ako Karel Hanika, James Ellison alebo James Westmoreland. Už štvrtý rok obliekame jedného z najúspešnejších road racingových jazdcov Alastair Seeleyho, držiteľa rekordu v počte víťazstiev v pretekoch North West 200.

Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - Gary Dunlop
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - kombinéza pro Garyho Dunlopa
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - Alastair Seeley & Václav Jiruš
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - kombinéza pro Alastaira Seeleyho
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - Alastair Seeley
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - kombinéza pro Alastaira Seeleyho
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - Laurent Hoffmann
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - kombinéza pro Laurenta Hoffmanna
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - James Westmoreland
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - jednodílná kombinéza Monster
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - James Ellison
Kvalitní motocyklové oblečení 4SR - jednodílná kombinéza Doctor's Yellow