Kevlarové mikiny na moroku - nová kolekce

Kevlarové mikiny 4SR na motorku

pondelok, 15. januára 2024

Hľadáte kevlarovú mikinu, ktorá spája štýl a bezpečnosť pri jazde na motorke? V tom prípade ste u 4SR správne. Stačí si vybrať z nových designov kevlarových mikín z kolekcie na rok 2024.

Každý motorkár vie, že bezpečnosť by mala byť vždy na prvom mieste, ale to neznamená, že je potrebné obetovať pohodlie a štýl. Kevlarové mikiny prinášajú bezpečnostnú revolúciu v motocyklovom oblečení vďaka vysokej odolnosti materiálu Kevlar® Dupont proti vysokým teplotám, ktoré vznikajú pri otere. Látka z ktorej sú vyrobené totiž obsahuje až 60% Kevlaru, ktorý je pri rovnakej hmotnosti až päťkrát odolnejší v ťahu ako ocel. Zároveň sú tieto motorkárske mikiny perfektne priedušné a ľahké. Jednoducho - jasná voľba na tohtoročnú jar!

Kevlarovú mikinu môžete doplniť napríklad kevlarovými džínsami 4SR. V meste alebo v práci tak nebudete musieť premýšľať kde sa prezlečiete z koženej motokombinézy a kam ju po jazde uskladníte.

Kevlarová mikina nie je vybavená vkladacími chráničmi. Je preto vhodné ju doplniť minimálne. chrbticovým chráničom Racing Ultra Light Level 2.