Dni merania zákazkových kombinéz

Zažeň jesennú nepohodu a objednaj si parádnu kombinézu na mieru! Teraz je ten správny čas! Kvalitná, bezpečná a pohodlná kombinéza ušitá na zákazku Ti pozdvihne náladu. A navyše, teraz môžeš ušetriť 10% !!!

TOP KVALITA S 10% ZĽAVOU

Naše zakázkové kombinézy preferuje rad popredných jazdcov svetových motocyklových súťaží, šampiónov a držiteľov rýchlostných rekordov (WSBK, MotoAmerica, IDM aj BSB). Presne v takej kombinéze môžeš jazdiť aj Ty. V 4SR nerobíme rozdiely medzi kombinézami pre zákazníkov a profi jazdcov. Hráme FÉR!

OSOBNÝ PRÍSTUP

Každému zákazníkovi sa venujeme osobne od zmerania postavy až po odovzdanie finálneho produktu. Vieme ušiť kombinézu aj na nekonfekčnú postavu. Kombinézy sami navrhujeme, testujeme a upravujeme, takže nájdeme to správne riešenie aj pre Teba!

Využi túto príležitosť a príď za nami do našej vzorkovej predajne v Poprade

Keďže meranie a základné konzultácie zaberie nejakú chvíľu, dohodni si prosím presný čas prostredníctvom e-mailu alebo na tel. čísle 0908 799 973. Registruj si termín a my sa Ti obratom ozveme a doladíme detaily. Pokiaľ sa Vám tieto dni nehodia, dohodneme sa na inom termíne. Alebo sa môžete zmerať sami s pomocou tohto formulára, ktorý nám odošlete. Nezabudnite ale, že 10% zľava platí iba pre zákazkové kombinézy objednané a zaplatené do konca novembra!

VYLADENÁ GRAFIKA

Výhodou zákazkovej výroby je aj to, že si môžeš v spolupráci s naším grafikom navrhnúť „svoju“ kombinézu (farebné prevedenie, vlastné logá, čísla…) a vyzerať na ceste alebo na okruhu jedinečne. Tvoja nová kombinéza môže perfektne ladiť ako s Tvojím štýlom a farebným prevedením Tvojej motorky!

NAJLEPŠÍ POCIT Z JAZDY

Jazda na motorke je o zážitku, o pocite. Práve preto venujeme veľkú starostlivosť programu 4SR INDIVIDUAL. Snažíme sa, aby sa všetci naši zákazníci cítili pri jazde pohodlne a ich kombinézy boli maximálne funkčné a maximálne bezpečné.