DVOJDIELNA KOMBINÉZA NA MIERU

Dvojdielne závodné kombinézy na mieru vyrábame formou zákazkovej výroby. Sami veľmi dobre vieme, ako veľmi je dôležité, aby závodná kombinéza perfektne sedela. Preto sa snažíme pri každej kombinéze vychádzať z individuálnych telesných proporcií každého jazdca. S tým všetkým ide ruka v ruke farebné prevedenie a celkový dizajn, ktorý je možné zhotoviť v ľubovoľnej farebnej kombinácii a štýle. A to vrátane log sponzorov, mená a čísla. Všetky detaily je možné vytvárať vo forme potlače, kožených log, nášiviek či laserového vypaľovania.

 • 1 350.00 € s DPH
 • 1 125.00 € bez DPH

Dvojdielna , na mieru šitá kombinéza je nielen dizajnovým kúskom, ale zároveň aj to najbezpečnejšie, čo si môže motorkár na seba obliecť. 

Dvojdielna  kombinéza je ručne šitá podľa individuálnych požiadaviek zákazníka. 

Cenu dvojdielnej kombinézy môžu zvýšiť tieto paramatre:

 • zložitosti grafického návrhu a jeho následnom spracovaní
 • nadmerná veľkosť
 • použitie klokanej kože / príplatok +300,- eur. 
 • ďalších špecifických požiadaviek

 Napište nám na info@4sr.sk a obratom obdržíte doplňujúce informácie.

Odpovede na časté otázky nájdete TU.
Potrebujete poradiť? +421 908-799-973

  

V rámci britského šampionátu superbikov BSB sme sa opýtali našich jazdcov na dve jednoduché otázky.
Prečo jazdíš práve šampionát BSB a prečo obliekaš značku 4SR? Ich odpovede hovoria za všetko.

Ako prvý nám na naše otázky odpovedal jazdec McAMS Yamaha James Ellison. „Pre mňa sú superbiky BSB ako elita elít,“ povedal. „V priebehu rokov som vystriedal rôzne značky kombinéz, v rôznych šampionátoch.V 4SR jazdím už niekoľko rokov a nie vždy som mohol pri tejto značke zostať. Vždy som sa ale vrátil a môžem povedať, že toto je tá najlepšia kombinéza, ktorú som kedy vo svojej kariére obliekol.Obzvlášť nový model s plastovými slidermi ramien a lakťov má skvelý strih, cítim sa bezpečne. Superbiky sú najnebezpečnejšie motorky a kombinéza od 4SR je jediná, v ktorej po páde nemám žiadne zranenia, môžem sa zdvihnúť a odísť. Pre mňa je 4SR číslo 1"

 

Billy McConnell povedal: „ Čo môže byť väčšia zábava ako jazdiť na najlepších okruhoch v Británii na motorke, ktorá má 210 koní? Žiadna kontrola trakcie, žiadna Launch control, je to masaker. A prečo som si vybral 4SR? Pretože život je príliš krátky na to, aby som jazdil v šmejdackej kombinéze.“

 

„Jazdím BSB pretože si myslím, že je to najlepší šampionát.Jazdíme na úžasných tratiach ako Brands Hatch, Cadwell Park, Oulton Park, úžasné sú aj motorky, ktoré jazdia šmykom a po zadnom. V šampionáte máme 20 najlepších jazdcov na svete, je to skvelá výzva a veľmi si to tu užívam.Obliekam kombinézu od 4SR, pretože je pre mňa bezpečnosť veľmi dôležitá.Cítim, že som v prípade pádu v bezpečí. Kvalita kože je veľmi dobrá a som veľmi rád, že môžem byť súčasťou 4SR,“povedal James Westmoreland, jazdec tímu Gearlink Kawasaki.

 

„Dôvod, prečo milujem preteky je tá rýchlosť, zápal a jazdenie v závese. Obzvlášť na North West 200, kde jazdíme rýchlosťou 200 míľ za hodinu. Nikde inde na svete si nemôžem toto užiť viac. Tu v BSB mám rád tú jazdu na hrane, lakeť na lakeť a jazdu na tesno.To je to, pre čo ráno vstávam a pre čo žijem. Obliekam 4SR, pretože naozaj verím vo vlastnosti ich produktov.Niekoľkokrát som v kombinácii spadol a veľmi dobre ma ochránila.Obzvlášť na mňa zapôsobilo spracovanie v oblasti kolien, ktoré je veľmi dobre podložené vypchávkou a chráničmi, pritom ale stále pohodlné.Určite chcem s 4SR spolupracovať aj naďalej, som veľmi spokojný,“povedal  Alastair Seeley, držiteľ rekordu v počte víťazstiev na North West 200.

 • Dodacia doba sa u zákazkových kombinéz pohybuje od 3 -6 mesiacov  podľa vyťaženosti výroby
 • kožené odevy umývajte vlažnou mydlovou vodou a mäkkou handričkou
 • nečistoty odstraňujte najlepšie ihneď po návrate z vychádzky
 • mokré oblečenie sušte rozložené na dobre vetranom mieste, mimo zdroja tepla alebo slnečného žiarenia
 • na suchú kožu naneste vrstvu balzamu a nechajte vstrebať
 • prebytočný balzam zotrite

Ďalšie produkty z kategórie Kombinézy

Racing Ultra Light AR

Racing Ultra Light AR

Skladom

 • 1 250.00
Racing Blue AR Novinka

Racing Blue AR

Skladom

 • 920.00